درباره ما

با عرض سلام و ادب و احترام - امیر ایازی هستم دکترای عمران و استاد دانشگاه:

دانش مهندسی ساختمان بر روی ساختار مسکن متمرکزه به هدف اینکه ساختار هر خانه‌ای که  طراحی میشه بهترین ساختار ممکن باشه، اما بررسی ساختار ذهن انسان رو، مقدم بر ساختار مسکن دیدم لذا به این سمت علاقمند شدم که روی شکل‌دهی ساختار ذهنی انسان کار کنم. دیدم که شباهتهای شگفت‌انگیزی میان ساختار بنای یک ساختمان، با ساختار جسمی و ذهنی انسان وجود داره، دریافتم که همانطور که یه ساختمان فونداسیون و زیرساخت مناسب میخواد ذهن هم  نیاز به زیر ساخت داره همانطور که ساختمان دچار زلزله میشه ذهن هم دچار زلزله میشه و این رو طی نظریه‌هائی که بعداً در موردش خدمتتون توضیح کامل میدم، عرض خواهم کرد، ساختمان نوردهی کافی می‌خواد ذهن هم نوردهی کافی می‌خواد. ساختمان نبایستی در محل اشرافیت دید بیگانه باشه ذهن هم نبایستی که نیروهای منفی به اون اشرافیت دید داشته باشن و همچنین مواظب باشیم نیروهای منفی مانع نورگیری ذهن نشن. همانطور که در طراحی یه ساختمان بایستی تمامی نکات رعایت بشه تا اون ساختمان در مقابل تمامی خطرات از جمله زلزله و رانش زمین مقاوم باشه ساختار ذهنی ما انسانها هم بایستی طوری شکل بگیری که در مقابل افکار منفی، مشکلات مختلف زندگی مقاوم باشه، همین باعث شد که سالها در حیطه شناخت عالم ذهن و فکر انسان مطالعه و تحقیق کنم، تأسیس گروه تحقیقاتی حاضر در این راستا انجام شده، سعی کردیم که ویژگی کار ما این باشه: حرکت در مسیرهای نو، نگرش نو به ذهن انسان، ایده‌های جدید و خلاقانه و نظریه‌های علمی به‌منظور ترقی و تعالی ذهنی و جسمی، فردی و اجتماعی انسان. 

روش ما در این مجموعه برنامه ارائه گام‌های روشن به هدف شکوفا نمودن ذهنه که نتیجه اون تسلط کامل بر افکار و احساسات از بین رفتن احساسات منفی افسردگی، ترس، دلهره، استرس و اضطراب، دستیابی به اعتماد به نفس، صلح و آرامش و موفقیّت روز افزون در تمام امور زندگی از  امور خانوادگی گرفته تا  امور شغلی، با یک ذهن شکوفاست دور از بیماریهای روحی و به‌گونه‌ای که موفقیّت در تمام جنبه‌های زندگی به سراغتون بیاد، 

سایت شفای معنوی: سایت فوق در زمینه خانواده، موفقیت و انگیزشی با کمک تیمی از متخصصین و اساتید دانشگاه به مدیریت و مالکیت آقای دکتر امیر ایازی، فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرده است و در امر آموزش و آگاه سازی خانواده‌ها و جوان‌های عزیز گام‌های بسیار ارزشمندی برداشته است. تیم پژوهشی شفای معنوی درصدد است با استفاده از تحقیقات نوین جهانی در زمینه‌های مذکور و آمیخته با مباحث مذهبی و با کمک از آیات و احادیث، مهارتهای زندگی مردم عزیزمان را ارتقاء دهند. با توکل به پروردگار متعال و کمک و همدلی هموطنان عزیز، این راهی را که شروع کرده‌ایم با انرژی فراوان ادامه خواهیم داد و از خداوند منان برای خدمت هر چه بهتر و مفیدتر با رعایت تعهد و اخلاق حرفه‌ای کمک می‌طلبیم.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه پژوهشی «شفای معنوی» می‌باشد و درج مطالب و فیلم‌های رایگان همراه با برند و لوگوی مجموعه ما در رسانه‌های مجازی بلامانع است.

 
 

استانداردها و مجوزها

گالری تصاویر

    رکوردی جهت نمایش وجود ندارد.